Klanifornia- Plasëm vape

#Klanifornia #TvKlan Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund… Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona… Continue reading Klanifornia- Plasëm vape

VAPE, TRICKS OCH BEASTCOILS | VAP3

Vi tar oss an vapeaffären #1 i Göteborg. Kan jag uppgradera min V8 stick till något riktigt biff? Typ som en Alien V2 220W med MONSTER SUPER BEAST COIL!? Når vi över 200k visningar och 5k likes så kommer en till video, annars så dör serien denna dag. Musiken idag är gjord av Leon Switch,… Continue reading VAPE, TRICKS OCH BEASTCOILS | VAP3