Sprawdzamy i testujemy NAJPOPULARNIEJSZE SMAKI AROMATÓWMateriały przedstawione na naszym kanale mają charakter rozrywkowy i są kierowane do osób pełnoletnich. Zawierają subiektywne opinie twórców. Film ten w żadnym wypadku nie ma na celu promowanie elektronicznych inhalatorów. Prezentowane filmy oraz same inhalatory są szkodliwe dla twojego zdrowia i w zależności od kraju, w którym mieszkasz są dozwolone od 18 lub 21 roku życia.

39 comments

 1. Jadłem kiedyś goje podobnież są zdrowe i wpływają coś tam na odchudzanie smak jest ciężki do opisania taki jakby suszony owoc w smaku podobny do żelka jest to jakaś tam Jagoda czy coś w tym stylu wmiare dobre ale dupy nie urywa

 2. Zalałem vape pena premixem bez nikotyny zaciagnolem się kilka razy i za mocniejszym buchem zacząłem kaszlec i poczułem zadyszkę i dyskomfort w prawej stronie klatki piersiowej, i na następny dzień też to czuje, czy mam się czego obawiać, nic mi nie będzie?

 3. Chłopaki mam dla was taka rade – róbcie shortsy
  One są tak boostowane ze kanal moze by znowu wlecial w wiral zasięgu! Mam nadzieję że pomogę
  Możecie np robić szybkie recenzje w minute czegoś a dluzsza wersja na kanale
  Spróbujcie pozdro!

 4. Słuchałem muzyki po jacku z telefonu wcześniej z kolumn. Telefon na maksymalnej głośności. Zobaczyłem odcinek teraz, stwierdziłem obejrzę sobie. Podłączyłem słuchawki zapominając, że telefon jest na maxa. Kurwa prawie się z łóżka zjebałem jak usłyszałem ten krzyk na początku.

 5. siena bardzo lubię wasze filmy o e papierosach ale czy można wiedzieć trzeba ustawić watów na dragu s ??? bo nwm żeby nic sie nie odjebało jak byście mogli to w komentarzach pisać

Leave a comment

Your email address will not be published.