Miniaturní vape?! | DRAG NANO 2Dnes se po dlouhé době podíváme zase na nějakou vape. Tentokrát na Drag Nano 2, což je opravdu miniaturní vape od VOOPOO!
G2A ►►

————————————————————————————-

Všechny moje sítě:
YouTube ►►
Instagram ►►
Discord ►►
TikTok ►►
Twitter ►►
Facebook ►►

————————————————————————————-

Merch ►►
Staň se členem ►►

————————————————————————————-

Spolupracuji s firmou Corsair:

Herní PC od HAL3000:

————————————————————————————-

Nevhodné komentáře bez upozornění smažu, respektujte se navzájem.
Díky za zhlédnutí!

Tagy do popisu: Vape, Vaping

Produkt mi byl zaslán přímo od VOOPOO jako barter.
Nedostal jsem zaplaceno za nic, co jsem o produktu řekl.

© Adam Jícha/Roth Wellden.

#Vape #Voopoo #RothWellden

37 comments

 1. Tohle video neni nabadani ke koureni a je to pouze edukacni video.

  Also Youtube v levem hornim rohu: Obsahuje PLACENOU spolupraci 😂

 2. Asi to nebude žádnej zázrak, ale je to hezká hračka. Vape to nenahradí, ale pro slečnu do psaníčka super.

 3. Já nevím no, když na to tak koukám, tak snad ve všem je lepší jako POD rozhodně Caliburn G. Nejsem žádnej expert, ale tenhle produkt mi nepříjde jako must have..

 4. To upozornění je sic samozřejmě skvělá věc, jenže, jenže.. Většina takových obchodů reálně neověřuje věk lidí, kteří si obdobné zboží zakoupí, maximálně stačí kliknout na jedno prosté tlačítko a tím odsouhlasit, že je člověk starší osmnácti let..

  Následně záleží na formě dopravy a jak komunikuje prodejce s přepravcem, u značného množství e-shopů je komunikace nedostatečná, tedy kurýr nemusí žádat občanský průkaz při převzetí zásilky, v horších případech to kurýr přímo ignoruje, či tomu nevěnuje pozornost.

  Jsou případy, kdy mi takhle kurýr kvůli tabáku či alkoholu chtěl pravidelně vidět občanský průkaz i když mne znal od posledně, věděl, že už volat nemusí apod., stejně to dodržoval a zapisoval.

  Když mladší diváky v prvních chvílích videa odrazuješ od sledování a zakoupení, stává se to více lákavým.

  Zkus takhle třeba věnovat nějaké video novým studiím, převážně z USA, které se věnují problematice elektronického kouření a popisují kupříkladu i neléčitelné onemocnění, které vzniklo u mnohých mladých a jinak zdravých uživatelů, onemocnění, které je vážnější, nežli následky několikaletého kouření běžných cigaret, které jsou ovšem mnohem, mnohem horší, hlavně z dlouhodobějšího hlediska.

 5. s tim drženim tlačítka ono to možná na poprvý působý dobře ale po nějaký době se to pojebká a občas netahá

 6. Sám vlastním původní verzi DRAG Nano, a díky této recenzi uvažuji o upgradu. Děkuji za stručnou recenzi, která velmi pomohla. Keep up good content

 7. Za mě osobně měl jsem starší model a zároveň jsem měl možnost vyzkoušet si nano 2 od kamarada ktery pracuje v obchodě s elektronkami a na rovinu když neřešim že se to nabíjí přes usb c kabel tak tam žádný větši posun nevidím možna je o něco větši baterka ale nejsem jsi jistý .

Leave a comment

Your email address will not be published.