Klanifornia- Plasëm vape#Klanifornia #TvKlan
Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund…

Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

17 comments

  1. Ke lajthitur ti o z, prezentuese e ke mendjen te leku e te k***ri prandaj flet ashtu , ndiqeni , pastaj thua nuk ju jua jap si urdher por po te doni , dmth se ty sta ndjen mjafto te besh leke dhe gojore

Leave a comment

Your email address will not be published.